Hoće li nam faliti protiv Bugara: Pogledajte efektan gol Eduarda

•
  •
  •

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva nastavlja s odličnim igrama u dresu Flamenga, najpopularnijega brazilskog kluba.

U susretu 27. kola brazilskog prvenstva Flamengo je na gostovanju pobijedio Figueirense 2-1, a prvi pogodak na utakmici postigao je Eduardo već u petoj minuti. Bio je to njegov sedmi gol otkako je koncem srpnja potpisao ugovor za klub iz Rio de Janeira. Izjednačio je Mazola u 56. minuti, a Nixon je u sudačkoj nadoknadi vremena donio pobjedu Flamengu.

Novom pobjedom Flamengo je skočio na 11. mjesto brazilskog prvenstva s 34 bodova, šest bodova iznad granice koja osigurava ostanak u eliti. Prije dolaska Eduarda bili su prikovani za dno ljestvice. Dovođenje Eduarda bio je više nego dobar potez.