Dinamo prošao nakon drame u Norveškoj: Modri vodili 3:0, Molde izjednačio i zapucao dva penala

MOLDE – DINAMO 3:3

Modri su u Notrveškoj, nakon prave drame prošli u završno pretkolo Lige prvaka. Dinamo je vodio tri nula, Molde izjednačio,a i još zapucao dva penala. Molde je izjednačujući gol postigao s igračem manje je je u 72. minuti isključen Forren

————————————————————————————————————————————————-
95′- KRAJ UTAKMICE- Dinamo je prošao Molde u nevjerojatnoj utakmici. Veliki posao za trenera Dinama Zorana Mamića

94′– žuti karton Pino, Molde prijeti

91′– Opasan napad Molde u sudačkoj nadoknadi, novi korner za Molde

90′– Pet minuta nadoknade.

87′ – Posljednja izmjena kod Moldea, Hestad umjesto Hussaina.

84′ – Dinamo drži loptu posjedu i  smiruju Norvežane.

80′– Prilika za Dinamo. Tukao je Antolić iz daljine, a Horvath nakon odbijanca brani krajnjim naporom.  Dinamo ima igrača više na travnjaku, to se po igri u ovim trenucima ne vidi.

75′– GOL- Molde je izjednačio nakon ubačaja sa strane i neoprezne reakcije Dinamo obrane

74′– Nova izmjena u Dinamu, umjesto Roga ušao je Ćorić

72′– Crveni karton za Molde. Isključen je Forren nakon grubog starta na Hodžiću !Dinao 20 minuta ima igrača više

70′ – Kamara je tukao glavom nakon ubacivanja s lijeve strane, ali njegov udarac odlazi pokraj gola. Čeka nas još 20 dramatičnih minuta. Prilike se slijevaju na obje strane i novi gol visi u zraku.

66′ –  Hodžić je prošao i odlično uposlio Antolića, ovaj puca lijevom nogom sa strane, no Horvath odbija udarac u korner.

62′ – Druga izmjena kod hrvatskog Dinama, izašao je Soudani, a ušao Hodžić.

61′ – Velika prilika za Dinamo iz kontre, ali Pjaca se nije najbolje snašao i njegovo je ubacivanje blokirano.

59′ – Molde je u nastavku istrčao preporođen. Nova prilika za Norvežane, tukao je Elyounoussi iz gužve, a Eduardo je siguran.

54′ – Nevjerojatna prilika za Dinamo. Soudani je propustio vratiti dva gola prednosti Modrima. Toiviouklizava i blokira njegov udarac na gol crti! Nešto kasnije Mamić poseže za prvom izmjenom. IzlaziHenriquez, a u igri je Antolić.

52′ – Treća sreća za Molde s bijele točke. Zabio je Elyounoussi i smanjio vodstvo Dinama na 3:2.

51′ – Novi jedanaesterac za Molde. Eduardo je pokupio Linnesa.

49′ – Neugodna situacija u Dinamovom šesnaestercu nakon oštrog ubacivanja s lijeve strane. Pivarić je na vrijeme stigao blokirati udarac.

47′ – I odmah na startu prilika za Dinamo. Pokušao je Rog lobati vrataraHorvatha, ali bezuspješno.

46′ – Započelo je drugo poluvrijeme. Modre još 45 minuta dijeli od plasmana u playoff rundu.

45+2′ – Završilo je prvo poluvrijeme. Gledali smo dramatičnih i sjajnih prvih 45 minuta. Dinamo ima ukupnu prednost 4:2.

45+2′ – Novi jedanaesterac za Molde, ovaj put opravdano dosuđen nakon što je Eduardo srušio Hestada! Opet Norvežani nisu uspjeli zabiti. Ovoga je puta pucao Singh, a njegov je udarac Eduardo obranio.

43′ – GOOOOL! Molde je smanjio na 1:3 preko Hussaina koji je prošao kroz sredinu i silovito s ruba kaznenog prostora poslao loptu pod gredu!

39′ – Lijepi prodor Roga po lijevoj strani. Dinamo je izborio korner, do lopte je nakon ubacivanja iz kuta došao Šimunović, ali nije bilo opasnosti za Moldeovog golmana.

35′ – Krasna kontra Dinama. U prilici se našao Henriquez, ali opravdano je dosuđeno zaleđe.

31′ – Prvi žuti karton na susretu. Opomenut je Gonçalo, a prethodno je Dinamov vratar Eduardo lijepo obranio pokušaj loba.

29′ – Kako su se stvari promijenile u svega šest minuta. Molde je bolje otvorio susret, imao je i jedanaesterac, a onda je Dinamo zabio tri gola iz tri udarca prema golu i trasirao si put u playoff rundu.

22′ – GOOOOOL! Dinamo opet zabija. Rog je povisio na nevjerojatnih 3:0! Pivarić je pokrenuo akciju, Pjaca lijepo prošao po strani i gurnuo u sredinu gdje Henriquezov udarac brani Horvath. Rog je spreman na odbijancu i glavom zabija za 3:0!

20′ – GOOOOL! Druga prilika za Dinamo i drugi gol. Strijelac je Ademi koji je zabio iz gužve! Horvath je prvo obranio udarac Roga, ali tu su Soudani i na kraju Ademi i lopta je opet u mreži Moldea.

17′ – GOOOOL! Dinamo vodi 1:0, zabio je Pjaca! Pjaca je bio uporan, dočekao krivo dodavanje u zadnjoj liniji Moldea, krenuo sam prema Horvathu i ispod njega poslao loptu u mrežu!

13′ – Molde je zasad opasnija momčad. Dinamo se pokušava otvoriti i napasti, ali zasad bezuspješno. Norvežani su zasad puno brži i lakše kombiniraju.

8′ – Kamara je srećom neprecizan izvođač i njegov je udarac otišao visoko preko gola.

7′ Jedanaesterac za Molde! Dvojbena situacija, Sigali je ispred Kamare odnio loptu, ali je i njega dotaknuo po nozi. Dojam je da je sudac oštetio zagrebački klub.

6′- Moglo je biti opasno za Dinamo, ali Pinto je blokirao udarac nakon jedne dobre akcije domaćina.

5′ -Prilika za Molde. Opasan ubačaj iz slobodnog udarca s lijeve strani, ali u skoku pred vratima Eduarda, netko od domaćina je pucao preko grede.

1′ -Počela je utakmica.