Prilično duhovit odgovor Realovih navijača na Messijevu proslavu gola

•
  •
  •
  •

Lionel Messi odlučio je pobjednika u posljednjem El Clasicu na Santiago Bernabeuu. Sjajnom igrom i s dva pogotka kraljevskom klubu Argentinac je još jednom istaknuo kandidaturu za najboljeg nogometaša u povijesti.

Argentinska zvijezda je pogotkom u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio za Bracinu pobjedu protiv Reala (3:2).

ZADNJA minuta El Clasica, rezultat 2:2. Alba s lijeve strane odigrava povratnu loptu na 12 metara od gola iskosa s te strane, a Messi ljevicom neobranjivo gađa u bliži, desni Navasov kut i to na jedino mjesto koje Realov golman nije pokrio, naprosto zato što ga nije mogao pokriti – sami kut, tik uz stativu, za pobjedu Barcelone 3:2 i muk na Santiago Bernabeuu.

Pogodak je proslavio skidanjem majice te je njezin stražnji dio pokazao prema tribini.

Messi je njome potpuno izbezumio navijače Reala, ali i inspirirao društvene mreže, gdje su mnogi potaknuti njegovom proslavom pokazali maštu i kreativnost u lavini memea koja je uslijedila. Pri tome je naravno dominirala sprdnja na račun Realovih zvijezda.

Messijevu provokaciju Realovi su navijači teško prihvatili, a njegova proslava pogotka dobila je nastavak na društvenim mrežama.