Nije bilo slučajno: Pogledajte kako je euforični Bilić proslavio pogodak u posljednjoj sekundi

•

Bilićev Bešiktaš vodeća je momčad turske Super-lige. U posljednjem kolu ‘crno-bijeli’ svladali su Bursaspor a 3:2 u uzbudljivoj utakmici u kojoj su gosti vodili 1:0, a u 90. minuti uspjeli izjednačiti na 2:2, no Bešiktaš je golom Senegalca Demba Ba iz jedanaesterca, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, stigao do pobjede.

Potvrda sjajne atmosfere i velikih nadanja navijača Bešiktaša jest i Bilićeva reakcija nakon gola u doslovno posljednjim sekundama.

Nakon što je Senegalac Demba Ba zabio Bursasporu za veliku pobjedu, presretni Bilić od sreće je zagrlio kamermana skačući u zrak zajedno s njim. Naravno, snimka se velikom brzinom proširila internetom i postala pravi hit.
‘Je li bilo slučajno? Ma nije! Stvar je u tome što se gol nije dogodio slučajno, iz nekog voleja ili odbijanca, već ga je Demba Ba zabio s bijele točke. To znači da taj gol baš i nije bio neočekivan. Međutim, ponijele su me emocije. A taj isti kamerman, koji stoji pokraj nas cijelu utakmicu, stalno me snimao i približavao mi se. Nakon gola sam pomislio: ‘E sad ću se ja tebi osvetiti’ i zagrlio sam ga skočivši s njim nekoliko puta’, kazao je za tportal.hr dobro raspoloženi Bilić.