BRILJANTNI RAKTIĆ I VRHUNSKI MESSI: Barcelona i s igračem manje lako do 3:0 – video

kolovoz 25, 2014 maxportal
Share Button

Barcelona je na otvaranju lako izašla na kraj s Elcehom. Lionel Messi je igrao briljantno, a Louis Enrike je na svom debiu lansirao i mladog debitanta – 18-godišnjeg Minura El Haddadia. Na ‘Nou Campu’  bilo 3:0, a domaćina nije poremetilo ni to što je u 44. minuti Javier Mascerano napravio faul kao posljednji igrač obrane i zaradio crveni karton. Bilo je neposredno nakon briljante akcije Barcelone  gola Messija za 1:0.

Iako je  u nastavak ušla s igračem manje Elche nije imao snage ugroziti domaćina.El Haddadi, koji je igrao od prve minuta (u sastavu nije bilo povrijeđenog Neymara i suspendovanog Luisa Suareza), već u 46. je, na pas Ivana Rakitića, povisio na 2:0 i prvi meč začinio pogotkom. Poigravanje u Kataloniji je zaokružio Messi u 63. minuti.