DINAMO-SPLIT 1:0 Fantastičan pogodak Čopa za stopostotni učinak

kolovoz 17, 2014 maxportal
Share Button

U prvom dvoboju 5. kola hrvatskog nogometnog prvenstva Dinamo je u Maksimiru pobijedio Split 1:0

Strijelac jedinog pogotka bio je Duje Čop u 45. minuti kada je s 20-ak metara pogodio spojnicu gola odakle se odbila u mrežu, a vratar Splita Andrija Vuković bio je nemoćan. Sredinom drugog poluvremena u igru su ušle nove Dinamove akvizicije, Ognjen Vukojević, koji se u redove zagrebačke momčadi vratio nakon sedam godina, te Angelo Henriquez koji je u Dinamo stigao na posudbu iz Manchester Uniteda.

Slavljem protiv Splita Dinamo je nastavio sa stopostotnim učinkom ove sezone u prvenstvu, a Split je upisao drugi poraz. Za obje momčadi bila je ovo i generalna proba pred prve utakmice doigravanja u Europskoj ligi u kojima 21. kolovoza Dinamo gostuje u Rumunjskoj kod Petrolula, a Split dočekuje Torino.