FINALE CHAMPIONS CUPA: Sramotan pokušaj prevare Waynea Ronneyja (video)

kolovoz 5, 2014 maxportal
Share Button
Manchester United osvojio Champions Cup koji se održavao u SAD-u. U prvoj utakmici remizirao je s Interom,zatim pobijedio Romu i Real a u finalu deklasirao i Liverpool 3:1.  No, taj finalni ogled, ostat će zapamćen i po nevjerojatnom pokušaju prevare Waynea Ronneyja.

Naime, on je, osim što je zabio regularan pogodak u 55. minuti za 1:1, u 65. minuti pokušao i prevariti suca. Nakon jednog ubačaja s desne strane i nakon što se lopta odbila od grede s vanjsek strane gola, Rooney je dotrčao do lopte, poentirao i počeo slaviti.
U prvi tren čak je i izgledalo da mu je sudac priznao pogodak, no nakon pregledavanja snimke i utvrđivanja da je lopta uistinu bila van terena, suci su poništili Rooneyjev pogodak.