INTERNET SE SMIJE: Cijeli svijet ismijava suce utakmice Valencije i Barcelone

•
  •
  •
  •

U DERBIJU 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva Valencia i Barcelona odigrali su 1:1, a utakmica će biti zapamćena po nevjerojatnom sudačkom previdu na račun Barcelone.

Barcelona je na utakmici protiv Valencije nevjerojatno pokradena. Messi je u 30 minuti raspalio loptu, a kiksom domaćeg golmana Neta lopta je završila iza crte i to su svi jasno vidjeli.

Svi osim drugog pomoćnika suca Ignacija Villanueve.
Barcini nogometaši uzalud su se žalili, u La Ligi nema tehnologije koja javlja da je lopra prešla gol-liniju te je uvođenje videotehnologije najavljeno tek za sljedeću sezonu.

“Svi griješimo, ali ja sam iz svoje polovice vidio da je lopta prešla crtu”, rekao je Jordi Alba nakon utakmice. Baš on je zabio za izjednačenje u 82. minuti nakon što su domaćini poveli u 60. Sve ovo, naravno, bacilo je sjenu na utakmicu, a društvene mreže uzele su suca na zub te se nemilosrdno sprdaju s njim.