LETI, LETI ČUPKO: Potez hrvatskog igrača oduševio je rukometni svijet – video

•
  •
  •
  •

HRVATSKA rukometna reprezentacija sinoć je pred 12 tisuća domaćih navijača slavila protiv Islanda 29:22 u drugoj utakmici skupine A na Europskom prvenstvu koje se igra u Hrvatskoj.

Na krilima sjajne publike izabranici Line Červara zasluženo su upisali nove bodove na prvenstvu. Dvoboj protiv Islanda obilježile su sjajne akcije i odlični potezi.

Bilo je puno junaka u našoj igri;  od Cindrića i Karačića koji su vukli cijelo vrijeme pa do Mamića i Stevanovića koji su u drugom poluvremenu napravili razliku.

No, potez dana pripao je – Ivanu Čupiću.

U 45. minuti utakmice igrali smo s igračem manje pa je Lino Červar odlučio umjesto golmana uvesti dodatnog igrača u napad. Brzo smo izgubili loptu. Dok smo se mi vraćali u obranu, lopta je već bila u rukama Arona Palmarssona koji je bacio loptu prema našem praznom golu.
No uletio je čudesni Ivan Čupić i u stilu najboljih svjetskih golmana obranio udarac ponajboljeg islandskog rukometaša.