Majstorije Luke Modrića: I suparnički navijači ispratili ga ovacijama

•
  •
  •
  •

LUKA MODRIĆ je bio među najboljim igračima kluba koji je do bitne pobjede stigao bez najvećih zvijezda Cristiana Ronalda i Garetha Balea. Sjajnu igru hrvatskog veznjaka primijetili su i domaći navijači pa su ga nagradili ovacijama.

Kada je u 70. minuti izlazio iz igre, svi na stadionu su ustali i zapljeskali Modriću koji im se na ovacijama zahvalio pljeskom.

“To je zaista neobično. Rijetko se viđa da te tako nagrade suparnički navijači”, komentirao je trener Reala Zinedine Zidane.

“Svi znamo koliko je Modrić važan za nas. Riječ je o velikom igraču, a i izvan travnjaka je veliki profesionalac. Dosad nisam to rekao, ali cijela momčad ga obožava”, kazao je trener Reala.

Susret je obilježio raspoloženi Karim Benzema koji je sudjelovao kod tri pogotka svoje momčadi. Zabio je uvodna dva i asistirao za treći Jamesu Rodriguezu, a sve to već do 29. minute ogleda.

Francuskom napadaču ovo je prva utakmice sezone u kojoj je sudjelovao kod tri gola Real Madrida, a pritom je prekinuo post od sedam prvenstvenih ogleda bez da se upisao među strijelce. Susret je definitivno zaključen u 60. minuti kad je Marco Asensio zabio za 4-0, samo da bi Ruben Pena u 72. postavio konačan rezultat.
MP/foto:Twitter