MARCELO O PENALU: “Lopta me pogodila u ruku, lagao bih kad bih rekao da nije, ali ….”

•

Real je u uzvratnoj utakmici protiv Bayerna odigrao 2:2 i s ukupnih 4:3 prošao u treće uzastopno finale Lige prvaka, uz veliki poguranac sudaca.

Bayern je poveo već u 3. minuti preko Kimmicha, Benzema je izjednačio osam minuta kasnije, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Bavarci su trebali dobiti kazneni udarac.

View image on Twitter

Iako će to biti slaba utjeha Bayernu, za razliku od brojnih igrača krivaca koji ovakve situacije komentiraju s “ne znam” ili “nisam vidio”, Marcelo je nakon utakmice bio vrlo iskren.

“Da, bila je ruka i mislim da je trebao biti penal. Lagao bih kad bih rekao bilo što drugo, ali to vam je nogomet. Ne volim pričati o sucima. Nekad dosude nešto u tvoju korist, nekad protivniku, ali što god se dogodilo moraš dalje igrati”, rekao je Brazilac nakon utakmice.

U drugom poluvremenu je Benzema zabio za 2:1 nakon epske pogreške Bayernova golmana Svena Ulreicha. James je izjednačio na 2:2, ali je Keylor Navas s nekoliko sjajnih obrana odveo Real u finale.

Megy M. /Foto:twitter