Rakitić nakon osvajanja Kupa: Sjajna smo ekipa, ponosim se devetim trofejom u karijeri

•

Kup je naš! Sjajna ekipa, veliki timski rad! Navijači Seville imaju moju podršku, objavio je na Ivan Rakitić na društvenim mrežama uz slike s pokalom pobjednika Kupa Španjolske.

Barcelona je kasno sinoć u produžetku 2:0 svladala Sevillu, bivši Rakitićev klub.

Hrvatski je veznjak neplanirano na travnjaku proveo tek prvo poluvrijeme jer je Barcelona od 36. minute ostala s desetoricom igrača na terenu pa ga je trener Luis Enrique u poluvremenu ostavio u svlačionici kako bi osnažio obrambenu liniju.

U dresu Barcelone Rakitić je osvojio Ligu prvaka, europski Superkup i Svjetsko klupsko prvenstvo, kao igrač Seville osvojio je Europsku ligu, a pri početku svoje karijere uzeo je švicarski kup s Baselom.

Pred Rakitićem je kraći odmor, suigračima iz reprezentacije pridružit će se 29. svibnja.