SPORNE SITUACIJE KOJE SU IZLUDILE NJEMAČKU: Je li Bayern čak triput teško oštećen protiv Reala!?

•
  •
  •
  •

Završila je fantastična utakmica polufinala Lige prvaka između Reala i Bayerna, uzvrat na Santiago Bernabeuu nakon što je prošlog tjedna aktualni prvak Europe slavio u Münchenu s 2:1.

Real je na kraju sačuvao 2:2 u Madridu i izborio treće uzastopno finale, ali ponovno će govoriti  o sucima.

Bayern je već u 3. minuti poveo golom Kimmicha, koji je Bavarce doveo u vodstvo i na Allianz Areni prošlog tjedna, a samo sedam minuta kasnije nakon prekrasne akcije izjednačio je Benzema (rezultat je na poluvremenu bio 1:1).

Dojma smo da je Bayern München u nekoliko situacija grubo oštećen. U uzvratnoj utakmici Lige prvaka u Madridu dogodile su se tri sporne situacije, sve tri u kaznenom prostoru Real Madrida.

Glavni sudac Cüneyt Çakır iz Turske niti jednom nije pokazao na bijelu točku za njemački klub.

U 20. minuti, kad je Sergio Ramos u kaznenom prostoru srušio Lewandovskog, ali turski sudac Cakir nije pokazao na bijelu točku.

Procijenite sami je li u ovoj situaciji bilo kontakta za najstrožu kaznu i je li Bayern oštećen.

Da dojam bude još gori, sudac Cakir je sasvim sigurno pogriješio u procjeni najstrože kazne ili barem slobodnog udarca u 46. minuti, kad je Marcelo igrao rukom.

Bio je to klasični neprirodni položaj ruke, lopta je išla prema petercu kad ju je Brazilac zaustavio rukom, ali Turčin se opet nije oglasio unatoč brojnim prosvjedima igrača Bayerna. Pitanje je samo je li Marcelo bio u kaznenom prostoru..

Treća diskutabilna situacija dogodila se u 52. minuti kada je Sergio Ramos ponovno nespretno startao nad Robertom Lewandowskim.