Stravična ozljeda Toresa: Šime Vrsaljko junak dana u Španjolskoj

•
  •
  •

DVA Atleticova igrača ponijeli su se kao pravi liječnički tim. Šime Vrsaljko i Gabi prvi su priskočili u pomoć Fernandu Torresu koji je nepomično ležao na travnjaku žestokog zračnog duela i sudara glavama.

Atletico Madrid je u 25. kolu Primere odigrao 1:1 na gostovanju kod Deportiva La Corune, no utakmica je ostala u drugom planu zbog teške ozljede glave Fernanda Torresa,

Napadač Atletica nakon jednog je duela u 85. minuti glavom direktno udario u travnjak, nakon čega su odmah svi skočili.

Pomoć je odmah utrčala u teren, a igrači Atletica u nevjerici su promatrali što se događa s Torresom, neki su i zaplakali. Torres je čak pao u nesvijest, a s terena je izveden na nosilima. Španjolski mediji pišu kako je već u svlačionici došao k svijesti, ali je svejedno prevezen u bolnicu u kojoj će prenoćiti i napraviti pretrage.

Deportivo je poveo golom Andonea u 13. minuti, da bi bod Atleticu spasio Griezmann u 68. minuti. Šime Vrsaljko odigrao je 90 minuta.