UMISLIO DA JE MESSI: Navijači Barcelone šokirani ponašanjem Halilovića – video

•
  •
  •
  •

BARCELONA B izgubila je na gostovanju kod Alcorcona s 3:1, a utakmicu je obilježila svađa između Alena Halilovića i trenera Jordija Vinyalsa koja je šokirala navijače Barcelone.

Barca je u 26. minuti ostala s igračem manje, jer je vratar Ortola dobio crveni karton, a kako utakmicu nije mogao nastaviti bez golmana, Vinyals je odlučio iz igre povući Halilovića.

Mladi hrvatski reprezentativac nije dobro reagirao na odluku trenera pa je ljutito napustio travnjak. Vinyals ga je pokušao smiriti, ali Halilović mu se istrgnuo iz ruku.

Sport.es piše da Haliloviću ovo nije prvi ovakav slučaj. Navode da je jednom slično reagirao i kada je trener bio Eusebio Sacristan.

“Normalno, nitko ne voli biti zamijenjen u prvom poluvremenu, no nogomet je timski sport u kojem morate poštivati odluku trenera”, piše Sport.es.
BARCA ALAN H.Navijači Bercelone šokirani su ponašanjem mladog hrvatskog reprezentativa. Od njih stotine zabilježene su tek dvojica koja su stali u obranu Alana Halilovića.