VIDEO Atletico – Real 4-0 Pogledajte gol i asistenciju briljantnog Mandžukića!

•
  •
  •

M. Radev / Foto: A. Gutiérrez

Atletico Madrid je odigrao fantastično, razmontirao Real Madrid,  Mandžukić je asistirao kod prvog pogotka u 14. minuti, a u završnici poentirao za konačnu pobjedu.

U madridskom derbiju domaćini su poveli pogotkom Tiaga. Mandžukić je bio u dobroj poziciji i proslijedio loptu suigraču koji se nalazio na rubu šesnaesterca. Na 2:0 Atletico je povisio u 18. minuti, a strijelac je bio Niguez. 7[1]

U drugom poluvremenu domaćin je povećao vodstvo. Griezmann je bio strijelac trećeg pogotka u 67. minuti, a konačni rezultat postavio je hrvatski reprezentativac u 89. minuti. Torres je uputio centaršut u šesnaesterac, gdje je Mandžukić glavom poslao loptu u donji desni kut pokraj vratara.

Ovim trijumfom Atletico se vratio u ravnopravnu borbu za naslov. Realu su se približili na četiri boda zaostatka, te se privremeno bodovno izjednačili s Barcelonom koja u nedjelju gostuje u Bilbau.