•
  •
  •
  •

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić, nakon što su mu tijekom ljeta mnogi sugerirali da zbog Higuainova dolaska napusti Juventus, svojim je odnosom prema igri natjerao navijače Juventusa da ustanu i zaplješću mu. Bio je jedan od junaka 3:1 pobjede nad Atalantom

Juventus je protiv opasne momčadi iz Bergama već nakon 19 minuta vodio s 2-0 golovima Alexa Sandra (15) i Danielea Ruganija (19). U 64. minuti je svoju odličnu igru golom okrunio Mandžukić koji je glavom pospremio u mrežu nabacivanje Pjanića iz kuta te nekoliko minuta kasnije – uz velike ovacije Juventus Stadiuma otišao u svlačionicu.

Osim što je svih 76 minuta igrao odlično, posebno je bio dojmljiv detalj s kraja prvog poluvremena kada je u par sekundi efektno i momački zaustavio dvije opasne situacije  prwed golom Juventusa. zapkjeskao mu je sam veliki Gianluigi “Gigi”Buffon

Remo Freuler je u 82. minuti dao počasni gol za Atalantu nakon vrlo lijepe akcije.

Juventus vodi s 36 bodova ispred Rome i Milana, koji imaju po 29 bodova i utakmicu manje. Lazio, Napoli i Atalanta imaju po 28 bodova.