Prvo je Mirko Marić izjednačio u 22. minuti, a onda je Lopa sretno zabio iz slobodnog udarca nakon greške Karla Letice koji je u nekoliko navrata spašavao goste.

Savvas Gentsoglou je samo tri minute kasnije izjednačio te se s 2:2 otišlo na odmor. Teren u Gradskom vrtu bio je jako težak, uništen kišom, a u 16-ercu se igralo u pravoj kaljuži pasu greške obrane, ali napadača bile česte.

U 57. minuti neorezan je bio domaći branič Šimunec koji je svladao vlastitog vratara nakon ubačaja Saida. No vodstvo Hajduka poništeno je u 77. minuti nakon što je kazneni udarac iskoristio Hajradinović. Gosti su se žalili na odluku suca Frana Jovića iz Zagreba, no on je još Miji Caktašu dao žuti karton.

Pred kraj utakmice Jović je dao drugi žuti karton Fomitschowu pa je Hajduk do kraja igrao s igračem manje.