VIDEO Rakitićeva punica vrlo je kritična: “Tvoj pas bi bolje izveo udarac od tebe!”

•
  •
  •
  •

Iza hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića uspješna je večer u Kupu kralja. U susretu šesnaestine finala Barcelona je pobijedila trećeligaša Huesce 4:0, a Rakitić je prekrasnim  golom iz slobodnog udarca u 13. minuti doveo Katalonce u vodstvo. Uz taj fantastični pogodak hrvatski veznjak, koji je igrao do 65. minute, još je i asistirao Iniesti za drugi gol Katalonaca.

I dok su španjolski mediji puni hvalospjeva na Rakitićevu igru, BBC Sport donosi njegovu izjavu u kojoj otkriva da mu je najveći kritičar – punica. “Tvoj pas bi bolje izveo kazneni udarac od tebe” , izjavila je Rakitićeva punica. Punica je vrlo kritična