VRATAR JE BIO ŽEDAN: Gol kakav se viđa jednom u životu

•
  •
  •
  •

Nevjerojatan pogodak primio je nizozemski vratar Mark Flekken, čuvar mreže njemačkog drugoligaša Duisburga. U susretu 24. kola Bundeslige II Duisburg je ugostio Ingolstadt i na sreću nizozemskog vratara slavio rezultatom 2:1

Nizozemski čuvar mreže je u 11. minuti obranio kazneni udarac napadaču Ingolstadta,  ali karte su se drugačije promiješale samo nekoliko minuta kasnije.

U 17. minuti Flekken se malo zaboravio i gosti su izjednačili rezultat. Naime, visoku loptu stoper Gerrit Nauber išao je vratiti vrataru, a Stefan Kutschke je zabio vjerojatno najlakši gol u karijeri.

Golman je bio žedan, otišao popiti vodu u golu, zaboravivši da se igra utakmica.

Njegovi suigrači su se na prvu držali za glavu, a potom im je situacija čak i postala komična. Vjerojatno su ga i zezali nakon susreta kada su osvojili tri vrlo važna boda u borbi za plasman u Bundesligu, a jedina osoba kojoj ovo nije bilo smiješno je njegov bugarski trener Ilija Gruev.

Srećom po Flekkena, Duisburg je u konačnici zabio još jedan gol i slavio.

M.M. /foto:screesnhot