Video dana: Alen Halilović oduševio navijače Sportinga

•
  •
  •

ALEN HALILOVIĆ napokon je proigrao. Nakon prošlogodišnjeg mučenja u Barceloni B s kojom je ispao u treću ligu, u Sportingu iz Gijona došao je do pozcije u kojoj može pokazati svoje nogometne vještine.

U trećem kolu Primere Sporting je na domaćem terenu izgubio Valencije 0:1, a Halilović po prvi put zaigrao od prve minute, odigrao vrlo dobro i opravdao je povjerenje trenera. Igrao je do 70 minute kad je zamijenjen a istaknuo se odličnom kontrolom lopte, dobrim pregledom igre te nizom driblinga, uključujući i jedan kroz noge braniča Valencije.

Sporting se dobro držao do 90. minute kad je pobjednički gol za Valenciju postigao Paco Alcacer.

Fanovi Sportinga montirali su video s Halilovićem u glavnoj ulozi i postavili na you tube. Altantski ocean očito mu više paše nego Sredozemno more

Premda su u prvom kolu senzacionalno uzeli bod Realu odigravši utakmicu bez golova, problem Gijona je napad i nakon tri odigrana kola imaju dva boda uz gola razliku 0:1.