Inter-Lazio 2:2 Pogodak Matea Kovačića o kome svi u Italiji pričaju

•
  •
  •
  •

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić postigao je krasan pogodak za Inter u dvoboju protiv Lazija na San Siru, koji je na kraju završio 2:2.

Vodio je Lazio i 2-0 golovima Andersona iz 2. i 37. minute, ali je Inter u igru vratio naš reprezentativac Mateo Kovačić koji je zabio spektakularan pogodak u 66. minuti.

Mateo je jednu loptu dočekao na volej i sa 18 metara probušio mrežu gostujućeg gola. Vratar Lazija bio je nemoćan iako je malo dodirnuo loptu. Bio je to tehnički fantastično izveden udarac hrvatskog reprezentativca.

Bod Interu donio je Palacio pogotkom u 80. minuti.

Inter polako izlazi iz rezultatske krize. Nakon niza neuspjeha kojeg ni novi trener Roberto Mancini nije u početku uspio zaustaviti, u prošlom kolu pobijedili su ‘nerazzuri’ u gostima Chievo i činilo se konačno došli k sebi. Protiv Lazija na San Siru ove nedjelje opet su se domaći mučili, ali barem su uspjeli izbjeći poraz.

Vodeći Juventus ima 39, a slijedi ga Roma sa 36 bodov, a Lazio je ovim remijem  stigao do trećeg mjesta koje dijeli s Napolijem i Sampdorijom. Inter ima 6 bodova manje te je na 11. mjestu.