Ludnica u Splitu, Hrvatska rastura Srbiju, na poluvremenu pet razlike

•
  •
  •
  •

Večeras od 20:30 reprezentacije Hrvatske i Srbije igraju prvu utakmicu na Europskom rukometnom prvenstvu 2018. koje se do 28. siječnja održava u našoj zemlji.

Splitska Spaladium Arena ugostit će već na početku spektakularni dvoboj skupine A u kojoj se još nalaze Švedska i Island.

20:30 HRVATSKA – SRBIJA 14:9

31` Počelo je drugo poluvrijeme.

KRAJ PRVIH 30 MINUTA

30′ GOOOL! GOLČINA STEPANČIĆA! Luka je s osam metara zabio s istekom sirene za ogromnih + 5

28′ Imamo dvije minute i napad za najvećih četiri razlike. Bravo Cindriću, Hrvatska ima + 4

27′ BRAVO MUSA: Pivot Hrvatske je presjekao loptu, dodao Stepančiću i imamo opet +3! 12:9 je!

26′ SJAJNO! Srbija je imala napad za izjednačenje, no Štrlek j eukrao loptu i iz kontre zabio za 11:9

24′ Dobrivoje Marković sa sedam metara vraća Srbiju na -2. Cindrić katastrofalno griješi, Marković mu krade loptu i iz kontre lagano zabija za 9:10

23′ Nenadić tuče, Mirko brani

22′ Odlična obrana i kontra Štrleka za novih +3

20′ Nekoliko pogrešaka s naše strane i Srbija se vraća u igru

16′ Bojan Beljanski s crte smanjuje na 5:7

14′ Petar Nenadić sa sedam metara pogađa za 4:6, Stepančić se diže i bombom zabija za novih +3

13′ Nova sjajna obrana Mirka Alilovića, a Cindrić fantastičnom fintom lomi protivnika i zabija za velikih +3

11′ Mirko brani, a Hrvatska ima napad za otići na +3. Duvnjak na Štrleka, Manuel se sjajno bacio, ali mu zicer brani vratar Srbije

9′ GOOL! Golčina Luke Stepančića za 5:3, a vani mora Nemanja Obradović

8′ Kakva golčina Marka Vujina za 4:3

6′ Vujin sjajno gađa sa zemljhe, Mirko brani, a Štrlek s krila predivno od zemlje u rašlje

4′ Nemanja Zelenović je najpriej zabio, da bi faulirao Luku Cindrića koji uz faul zabija gol, a srpski bek mora vani na dvije minute

3′ Gol za Srbiju. Krasan šut iskusnog Žarka Šešuma s osam metara za 1:2

2′ Tehnička greška za naše, ali Srbi griješe, Duvnjak krade loptu i iznuđuje sedam metara, a Ivan Čupić zabija prvi gol. Srbi griješe odmah, nova kontra i Vori za 2:0

1′ Počela je utakmica. Srbija ima prvi napad. Vratnica Nenadića i naš napad