TEŠKI SKANDAL U CRNOJ GORI Bocama napadnuti Hrvati koji su slavili svjetske prvake!

•

HRVATSKA U-18 vaterpolska reprezentacija osvojila je naslov svjetskog juniorskog prvaka u Podgorici nakon što je u finalu svladala domaćina Crnu Goru 16-13 (2-2, 7-5, 2-4, 5-2).

Izbornik svjetskih juniorskih prvaka Joško Kreković zavšio je u bazenu nakon slavlja

– Možda će to nekome sada izgledati i malo čudno, ali mi smo ostvarili ono po što smo i došli ovdje, u Podgoricu. Naš cilj je od starta bio zlatna medalja i to sam govorio svo vrijeme. Čestitam momcima na zasluženom naslovu koji je kruna našeg dvogodišnjeg rada.

No, nekima u Podgorici slavlje Hrvata i intoniranje Lijepe naše u čast novog svjetskog prvaka nije najbolje ‘sjelo’. Tijekom slavlja hrvatske reprezentacije nekoliko je domaćih huligana nezadovoljno ishodom bacalo različite predmete u bazen, pretežito boce s vodom.

Istodobno se nekolicina domaćih navijača pokušala obračunati sa skupinom hrvatskih navijača, mahom roditelja igrača, no srećom policijske su snage spriječile sukob i veće nerede.