Kategorije Auto-moto

Seljačina iz Slovenije parkirala Range Rover u parku na Krku. Kažnjen je 1300 eura

Širi dalje

Seljačina iz Slovenije parkirala je svog Land Rovera na travnatoj površini na Krku u općini Punat. I debelo je platio  svoj krkanluk.



Iz Općine su odmah reagirali i kaznili ga s mandatnom kaznom od 1300 eura. Uz to, zamolili su mještane, ako znaju, da im kažu tko je vlasnik SUV-a kako bi mogli pokrenuti tužbeni zahtjev za oštećenje javne imovine.

“Drski strani vozač misli da može nekažnjeno parkirati gdje želi”

“Drski nepoznati strani vozač misli da može nekažnjeno parkirati gdje želi, čak i u parku. Općinske službe upravo su mu izdale mandatnu kaznu u iznosu 1.300 eura.

S obzirom na to da nam policija nije u mogućnosti dati podatke o vlasniku vozila molimo javnost, ako netko pozna vlasnika ili vozača ovog vozila, da nam pomogne i o tome obavijesti općinske službe kako bi mogli pokrenuti tužbeni zahtjev za oštećenje javne imovine”, objavili su iz općine Punat.

Drski nepoznati strani vozač misli da može nekažnjeno parkirati gdje želi, čak i u parku. Općinske službe upravo su mu…

Objavljuje Općina Punat – službena stranicaUtorak, 29. travnja 2025.

.

Na brojne komentare zašto od policije ne mogu dobiti podatke o vlasniku vozila  iz općine Punat su objasnili:

“Zbog zaštite osobnih podataka – radi se o posebnoj evidenciji stranih vlasnika vozila iz koje se podaci izdaju samo u propisanim slučajevima (a ovaj prekršaj to nije).

Dobili smo podatke na drugi način, izdali kaznu i vozilo je maknuto. Srdačan pozdrav.”

Ljudi u komentarima pišu da nije Slovenac nego, eufemistički rečeno “dijaspora u Sloveniji”

M.Marković /Foto: Facebook/ Općina Punat

 


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Trećem osumnjičenom za terorizam određen pritvor. Slao je dojave o bombama

Dežurni istražni sudac Županijskog suda u Splitu odredio je u petak istražni zatvor trećem mladiću…

11 sati prije

Braća Kumerle: ‘Kreni gardo’ kao glazbena posveta 35. obljetnici ZNG-a

U povodu  35. obljetnice osnutka Zbora narodne garde (ZNG) i operacije “Bljesak”, braća Toni i…

11 sati prije

Ravnatelj policije: U četiri mjeseca ove godine podnesene 24 prijave za ratni zločin

Hrvatska policija podnijela je u prva četiri mjeseca ove godine 24 prijave vezane uz počinjenje…

12 sati prije