Kategorije Premium sadržaj

Jandroković: Prioritet je povećanje plaća na 1600 i mirovina na 750 eura

Širi dalje

Gordan Jandroković, nositelj liste HDZ-HSLS za II. izbornu jedinicu, predstavio je u utorak izborni program te političke opcije građanima Garešnice, Daruvara i Grubišnog Polja te istaknuo da im je prioritet povećanje prosječne mjesečne plaće na 1.600 eura i mirovine na 750 eura.

Kao prioritet je istaknuo povećanje prosječne plaće na 1.600 eura mjesečno i mirovine na 750 eura, a posebno je naglasio osiguravanje mjesta u vrtiću za svakog mališana, ali i dodatnu godinu staža majkama za svako novorođeno dijete.

Posjetio je garešničku tržnicu i EU projekt Zeleni vrtovi Poilovlja, a potom i uspješnog poljoprivrednika Stjepana Pavlaka u Hrastovcu.

U Daruvaru je posjetio Veteranski centar te se upoznao s projektom modernizacije Daruvarskih toplica, za što je odobreno 13 milijuna eura iz državnog proračuna.

Na kraju je bio i u Grubišnom Polju gdje je posjetio spomen sobu i susreo se s predstavnicima udruga proizišlih iz Domovinskog rata.

S Jandrokovićem su bili i drugi kandidati HDZ-a za II. izbornu jedinicu s područja Bjelovarsko-bilogorske županije: Miro Totgergeli, Sanela Grbaš – Bratković i Marko Marušić.

Hina/Foto: press


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Bivši odvjetnik Ante Gotovine predao kaznenu prijavu protiv Tomaševića

Kandidat za gradonačelnika Zagreba Davor Bernardić podnio je kaznenu prijavu protiv, kako kaže, zločinačkog udruženja na…

22 minute prije

Njemački par djecu držao u kavezima: “Kao da nikad nisu bili na svježem zraku”

Španjolski mediji izvijestili su da je troje djece u dobi od 8 do 10 godina…

43 minute prije

Seljačina iz Slovenije parkirala Range Rover u parku na Krku. Kažnjen je 1300 eura

Seljačina iz Slovenije parkirala je svog Land Rovera na travnatoj površini na Krku u općini…

2 sata prije