Kategorije Premium sadržaj

‘Hvala, Vatreni!’ Kolinda na koljenima proslavila pobjedu Hrvatske

Širi dalje

Bivša predsjednica Kolinda Grabar kitarović proslavila je pobjedu Hrvatske na Poljudu objavom navijačkih fotografija na društvenim mrežama.



Bivša hrvatska predsjednica je na svom Facebook profilu podijelila svoje doživljaje i izrazila oduševljenje hrvatskom pobjedom:

“Idemo u Kataaaaar!!!

Hvala vam, Vatreni!” napisala je Kolinda uz fotografije na kojima kleči s rukama u zraku u dnevnom boravku.

Dokazano jedna od najvećih navijačica hrvatske nogometne reprezentacije, Kolinda Grabar Kitarović, trenutačno se nalazi u Sjedinjenim Američkim Državama, ali ni to je nije spriječilo da prati hrvatski pohod prema Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Ti nije njena prva poruka potpore hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji. I jučer je iz Harvarda u saveznoj državi Massachusetts bodrila hrvatsku nogometnu reprezentaciju.

– Idemo, Vatreni, do pobjede! – napisala je Grabar Kitarović na svom Facebook profilu te je dodala:

– Žao mi je što sutra ne mogu biti s vama na Poljudu, ali s vama sam u srcu i žestoko ću navijati i ovdje u Americi.

Po objavi ove fotografije mnogi su primjetili da je bivša predsjednica istesla liniju i da izgleda vitkije nego prije nekoliko mjeseci.

Megy M. /Foto: Twitter

 


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Dalić nakon pobjede protiv Paname: Ovo nam je trebalo da se dignemo

Hrvatsla nogometna reprezentacija pobijedila je Panamu s 1:0 u utakmici drugog kola skupine L Svjetskog…

4 sata prije

Luka Modrić nakon Paname: Igrali smo u grču i to se osjetilo

Hrvatska nogometna reprezentacija je u ključnoj utakmici drugog kola Svjetskog prvenstva teškom mukom pobijedila Panamu…

5 sati prije

Vatreni slavili u velikoj drami! Budimir zabio za pobjedu

Hrvatska nogometna reprezentacija u susretu je 2. kola skupine L na Svjetskom prvenstvu u Torontu…

5 sati prije