Kategorije Premium sadržaj

KOSOR: Plenkovića sam 2011. upisala u HDZ, a on se ponaša kao da se nikad nismo sreli

Širi dalje

Jadranka Kosor je na svom Twitteru,  povodu 30. godišnjice HDZ-a Hrvatske napisala da je na stranicama te stranke izbrisana povijest. Njeno ime ne može se naći u pretrazi HDZ-ove stranice.



Što znači to brisanje povijesti Kosor je ispričala  za Dnevni avaz:

– Povijest stranke izbrisao je prethodni predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko. Slijedio ga je u tome sadašnji predsjednik Andrej Plenković koji jednako tako podržava brisanje povijesti stranke. Iako ga je javnost dočekala kao “europejca”, njemu izbrisana povijest nije smetala i ništa nije učinio da se neke pogreške iz Karamarkove vladavine poprave.

Kad govori o završetku pregovora za EU Plenković kaže kako je to učinila HDZ-ova vlada, ali nikada ne spomene tko je tu vladu vodio.

Iako sam ga upisala u HDZ 2011., iako je bio moj kandidat za zamjenika predsjednika 2012., on se danas, na pozicijama vlasti, ponaša kao da se nikada nismo sreli i kao da u povijesti stranke i države, ne postojim.

No, vrijeme će pokazati da politika brisanja i odricanja, umjesto politike kontinuiteta države, nije politika koja vuče naprijed”, kazala je Kosor.

Megy M. /Foto: P. Mandarić

 


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Anušić: Hrvatska želi biti vodeća zemlja u proizvodnji malih dronova

Hrvatska će nastojati biti vodeća nacija u proizvodnji i nabavi malih dronova dok u Europi…

5 sati prije

VIDEO / Podvig za povijest: Izborila finale i osvojila turnir nakon 11 spašenih meč-lopti!

Belgijanska tenisačica Elise Mertens kreirala je jedan od najvećih preokreta u povijesti tenisa. U polufinalnoj…

5 sati prije

Zašto vas komarci vole više od drugih. Jedno piće jako ih privlači

Komarci nisu samo smetnja – oni su prijenosnici ozbiljnih bolesti, zbog čega je važno razumjeti…

6 sati prije