Kategorije Premium sadržaj

Rada Borić pravoslavcima čestitala Božić, a katolicima blagdane. Grmoja ironično uzvratio

Širi dalje

Rada Borić, nekadašnja saborska zastupnica, danas zastupnica u Gradskoj skupštini Grada Zagreba, na zanimljiv je način čestitala Božić katolicima i pravoslavcima.



Na dan  24. prosinca Rada Rodić je na Facebooku poželjela “sretne blagdane i kreativnu, nježnu, borbenu i uspješnu 2023. godinu”. Uz čestitku je otkrila da kod nje u domu okićena jelka stoji u stanu cijele godine.

“Jelku sam ‘reciklirala’. Prošlogodišnja je stajala cijelu godinu i mumificirala se (niti jedna iglica nije pala)”, napisala je Rada Borić

Dva tjedna kasnije, 7. siječnja, Borić se oglasila i povodom pravoslavnog Božića Tada je  čestitci spomenula i Božić, a ne samo blagdane

“Sretan Božić”, napisala je uz fotografiju pšenice s natpisom “Mir Božji, Hristos se rodi”.

Screenshotove njezinih objava na svojem Twitter profilu podijelio je saborski zastupnik Mosta Nikola Grmoja, koji je uz objavu tek ironično dodao emotikon srca.

D.M. /Foto: Facebook


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od
Tagovi Rada Borić

Najnovije

Očekuje se najčudnija utakmica SP-a, obje reperezentacije žele izgubiti

Uoči posljednjeg kola skupine J na Svjetskom prvenstvu, nogomet se ponovno našao u apsurdnoj situaciji…

4 sata prije

Petek: “Bliski suradnik Tomaševića uhvaćen u prevari, ovo je ozbiljna afera”

Bivši zastupnik u Gradskoj skupštini i nekadašnji partner aktualne zagrebačke vlasti Renato Petek ponovno je…

5 sati prije

Šef u Holdingu dao otkaz nakon što je otkriveno da je ‘peglao‘ službenu karticu

Voditelj podružnice Zagrebački digitalni grad, Filip Jurišić dao je otkaz nakon što je kontrolom utvrđena…

5 sati prije