Kategorije Premium sadržaj

Recycle Bin: Društvene mreže rugaju se Milanoviću i njegovu apetitu

Širi dalje



“Jesam li trebao biti doma tih mjesec dana? S kim se ja smijem nalaziti tih mjesec dana? To je bilo u vrijeme lockdowna i zvao me prijatelj iz Dalmacije, bilo je puno hrane koju je trebalo baciti jer nije imao kome dati. Našli smo se jer je tamo bilo praktičnije. Ali to je bezvezna tema”, rekao je  Milanović.

Od kad je Milanović izjavio da je išao u klub “da se ne baci”, Hrvati se ne ne prestaju zezati na predsjednikov račun.

https://twitter.com/dariodalmacija/status/1309913291603484674?ref_src=twsrc%5Etfw

https://twitter.com/Mery27346352/status/1309872296602021889?ref_src=twsrc%5Etfw
 

https://twitter.com/deranpero/status/1310177283953569793?ref_src=twsrc%5Etfw

https://twitter.com/SeverMaja/status/1309806621976076289?ref_src=twsrc%5Etfw

https://twitter.com/Old_GrumpyMan/status/1310258956355461121?ref_src=twsrc%5Etfw

https://twitter.com/BastasicD/status/1310175855730098176?ref_src=twsrc%5Etfw
 


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Milan Knežević traži protjerivanje veleposlanika RH iz Crne Gore. Još jedan Crnogorac proglašen nepoželjnim

Predsjednik Demokratske narodne partije (DNP) i zastupnik u Skupštini Crne Gore, Milan Knežević, izjavio je…

54 minute prije

Mihael Krištić: ‘Na obuci se zaista mnogo nauči, a ničega nam nije nedostajalo’

Mihael Krištić iz Labina jedan je od četvorice Labinjana koji su među prvih osamsto mladića…

3 sata prije

Turudić stigao u Toronto. Otkriven detalj iz prošlosti koji malo tko zna

Hrvatsku nogometnu reprezentaciju protiv Paname će bodriti i glavni državni odvjetnike Republike Hrvatske Ivan Turudić…

7 sati prije