Kategorije Uncategorized

Dalić nakon pobjede protiv Paname: Ovo nam je trebalo da se dignemo

Širi dalje

Hrvatsla nogometna reprezentacija pobijedila je Panamu s 1:0 u utakmici drugog kola skupine L Svjetskog prvenstva. Hrvatska je osvojila tri boda i trenutno je na trećem mjestu u skupini iza Engleske i Gane.



Panama je sigurno ispala, čak i ako pobijedi Englesku u posljednjem kolu, a  Hrvatska može završiti na prvom, drugom ili trećem mjestu.

Izbornik Zlatko Dalić nakon pobjede protiv Paname istaknuo je kako je najvažnije da smo osvojili tri boda protiv opasnog protivnika.

– Vrlo teška utakmica, borbena, opasan protivnik i dobar u otvaranju i kontri. Nismo uspijevali prvo poluvrijeme ništa puno u tom dijelu, drugi dio je bio puno bolji, rekao je Dalić u prvoj izjavi nakon utakmice.

– Tri boda su najvažnija, idemo dalje, još uvijek smo u igri. Imali smo teških trenutaka, ali uspjeli smo se izvući. Ovo nam je trebalo, trebala nam je ova pobjeda i tri boda da se dignemo, dodao je Dalić.

Hrvatska je treća na ljestvici skupine s tri boda, dok je Panama na dnu bez bodova.

Ranije su u prvom dvoboju 2. kola ove skupine Engleska i Gana u Bostonu igrale 0-0 pa sada obje imaju po četiri boda.

M.M. /Foto: hrt


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od
Tagovi Zlatko Dalić

Najnovije

Luka Modrić nakon Paname: Igrali smo u grču i to se osjetilo

Hrvatska nogometna reprezentacija je u ključnoj utakmici drugog kola Svjetskog prvenstva teškom mukom pobijedila Panamu…

2 sata prije

Vatreni slavili u velikoj drami! Budimir zabio za pobjedu

Hrvatska nogometna reprezentacija u susretu je 2. kola skupine L na Svjetskom prvenstvu u Torontu…

2 sata prije

Milan Knežević traži protjerivanje veleposlanika RH iz Crne Gore. Još jedan Crnogorac proglašen nepoželjnim

Predsjednik Demokratske narodne partije (DNP) i zastupnik u Skupštini Crne Gore, Milan Knežević, izjavio je…

5 sati prije