Kategorije HrvatskaNaslovna

Dok su branitelji prosvjedovali Glavašević se častio buteljama vina od 450 kuna

Širi dalje

AFERA “Thule”, u kojoj je Bojan Glavašević, bivši pomoćnik ministra branitelja, ‘posudio’ krovni nosač sa službenog auta  i montirao na svoj privatni (šteta oko 6,5 tisuća kuna), čini kao manji krimen spram luksuznih bakanalija koje je Matićev pomoćnik priređivao u luksuznim zagrebačkim restoranima.



Portal Direktno.hr  prenosi da su za posjeta gostiju iz Norveške, za samo jednu večeru za 14 osoba u restoranu Baltazar, potrošili 10.766,00 kuna. Posluživao ih je Ivica.

Al’ se nekad dobro jelo.

Dok su branitelji prosvjedovali u Savskoj, a mediji gazili Đuru Glogoškog, Bojan Glavašević ispijao je butelje po cijeni od 450 kuna

 

Iz preslika računa vidi se što se jelo i pilo i ne treba ga posebno pojašnjavati.

Zanimljivo je da je novac za skupocjena vina, u rasponu od 25o kuna za butelju pa dio najskupljeg Plenkovićeva Zlatan plavac grand cru, po cijeni od 450 kuna, plaćana s proračunske pozicije 4007 – Skrb za hrvatske branitelje.

Cinici bi rekli da nema spora i da se se Ministarstvo odlično skrbi za branitelje. Na jelovniku je riblji menu po cijeni od 440 kuna, tri  Plenkovićeva Zlatan plavca, (450 kuna za butelju),  tri butelje vina Tomac rajnski rizling Amfora (butelja 440 kuna) dvije butelje Grgić pošipa (290 kuna za butelju),  te dvije butelje Tomac rosea brut koje su nešto jeftinije i koštaju po 250 kuna za butelju.

MP/Direktno.hr/Foto:Fah


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Zbog ubojstva u Zagrebu uhićena dvojica! Jedan je pripadnik Milanovićeva osiguranja!?

Rano jutros zagrebačka policija je uhitila je dvojicu osumnjičenih za dvostruko ubojstvo u zagrebačkom Markuševcu.…

16 minuta prije

Uhićena dva muškarca zbog ubojstva Andree i Marijana. Priveli ih specijalci

Policija  rano jutros uhitila je dva muškarca u Zagrebu zbog brutalne likvidacije Andree K. i…

51 minuta prije

Anušić: Hrvatska želi biti vodeća zemlja u proizvodnji malih dronova

Hrvatska će nastojati biti vodeća nacija u proizvodnji i nabavi malih dronova dok u Europi…

11 sati prije