Kategorije HrvatskaNaslovna

LOVRINOVIĆ: Napuštamo Most, jer ga vodi netko sa strane! Ovo su tri razloga!

Širi dalje

TRI ‘odmetnuta’ zastupnika Mosta, Ivan Lovrinović, Juro Martinović i Ivica Mišić objavili su danas da osnivaju svoj Klub nezavisnih zastupnika u Saboru i da od danas više nisu u Mostu.



Na konferenciji za medije govorio je Ivan Lovrinović koji je naveo tri glavna razloga zašto su otišli iz Mosta.

Prvi je odstupanje Mosta od programa za koji smo dobili 300.000 glasova naših građana, a posebice njegovog ekonomskog dijela.

Drugo, sve veće soliranje, posebno čelnika Mosta Bože Petrova.

Treće, nepreuzimanje odgovornosti za nagli pad popularnosti Mosta – rekao je Lovrinović.

Saborski Odbor za informiranje, informatizaciju i medije danas nije uspio osigurati kvorum, pa ni donositi odluke, no odlučio je razgovarati s pet kandidata za glavnog ravnatelja Hrvatske radiotelevizije.

Riječ je o Siniši Kovačiću, aktualnom vršitelju dužnosti glavnog ravnatelja HRT-a, bivšem glavnom ekonomistu te kuće Anti Rončeviću, bivšem direktoru programa HRT-a Božidaru Domagoju Buriću, te povjesničarima Josipu Jurčeviću i Dinku Čuturi.

MP/foto:


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Veliko priznanje za Osijek: Ivan Radić proglašen “Europskim najgradonačelnikom”

Osječki gradonačelnik Ivan Radić primio je prestižnu titulu „Europski najgradonačelnik“, priznanje koje Direkcija za izbor…

5 sati prije

Anketa za lipanj: HDZ i SDP u blagom padu, DP stabilan, dobar posao Mosta

Redovito mjesečno istraživanje Crobarometar, koje ekskluzivno objavljuje Dnevnik Nove TV, a provodi agencija Ipsos, prezentirala…

7 sati prije

“Ti to meni prijetiš?” Izetbegović i Dodik se vrijeđali preko telefona, objavljena snimka

Bakir Izetbegović i Milorad Dodik, čelnici dviju najvećih stranaka u BiH koje okupljaju Bošnjake i…

11 sati prije