Kategorije Magazin

Kolinda se slikala s braćom Sinković! Ona hrvatskim sportašima donosi sreću

Širi dalje

Nakon što su braća Martin i Valent Sinković osvojila svoju treću olimpijsku medalju, a drugu zlatnu, s njima je proslavila i bivša predsjednica Kolinda Grabar Kitarović.



Ona je u Tokiju u ulozi članice Međunarodnog olimpijskog odbora pa je među rijetkim privilegiranim Hrvatima koji imaju priliku uživo pratiti i bodriti naše sportaše na XXXII Olimpijskim igrama.

Na dan otvorenja Olimpijade iz Tokija je uputila poruku hrvatskim sportašima i sportašicama: “Hrvatskim sportašicama i sportašima želim puno uspjeha na Olimpijskim igrama u Tokiju”, poručila je bivša hrvatska predsjednica.

Jutros je na Facebooku i Twitteru objavila fotografije sa zlatnom braćom i  napisala: “Čestitke braći Sinković na osvojenom zlatu za Hrvatsku na Olimpijskim igrama.”

Ona je u ponedjeljak ispratila natjecanja u taekwondou u kojima je Hrvatska osvojila prve dvije medalje – Matea Jelić zlato i  Toni Kanaet broncu.

Ranije je gledala i tenisače, mečeve Donne Vekić i naših parova. S obzirom na to da u parovima Hrvatska ima već osiguranu medalju ( a priželjkujemo hrvatsko finale), može se reći da Kolinda donosi sreću našim sportašima.

Megy M. /Foto: Facebook


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Jergović je Tina Ujevića proglasio srpskim pjesnikom. Stigao mu odgovor iz Rijeke

Tin Ujević je u članku Miljenka Jergovića označen  kao srpski pjesnik zbog uporabe ekavice u…

22 minute prije

Gordan Malić: Zašto Hrvatska tuguje za onima koji nisu tugovali za Hrvatskom

Slavenka Drakulić nije bila “hrvatska ikona”. Bila je spisateljica porijeklom iz Hrvatske koja je živjela…

3 sata prije

Generali HVO-a i ratni čelnici Herceg-Bosne uputili apel Zagrebu: Podržite ovo rješenje!

Skupina potpisnika koja se naziva Inicijativnim odborom za uspostavu hrvatske izborne jedinice u BiH uputila…

5 sati prije