Kategorije Magazin

Severina za Agrokor: “Navijam za vas i za sve ove prekrasne žene!”

Širi dalje

Severina i Iva Balaban, prijateljice Todorićeve kćeri Ive Balent, na društvenim mrežama pokrenule su kampanju za spas Agrokora 



Sudeći prema nedavnim objavama na društvenim mrežama, brojne poznate prijateljice Todorićeve kćeri Ive Balent uhvatile su se istog zadatka – virtualnog spašavanja Agrokora.

Prvo je stilistica i supruga poduzetnika koji posluje s Todorićem, Karla Kaić na Instagramu uz fotografiju radnica Konzuma napisala:

“Kupujem i dalje ću kupovati u Konzumu zbog divnih ljudi koji tu rade i za čija se radna mjesta svi trebamo boriti! I da, ovdje mogu kupovati naše hrvatske proizvode i poticati proizvodnju naših proizvođača koji također od toga žive”. Osim nje, uz hashtag “Spasimo Agrokor” javila se i Severina

koja se za tu prigodu fotografirala s blagajnicama Konzuma.

“Konzum, navijam za vas i za sve ove prekrasne žene”, napisala je Seve uz hashtagove #letssaveagrokortogether i #spasimoagrokorzajedno.

 

Iva Balaban također je svoje vjerne pratitelje na društvenim mrežama zamolila da zajedno spase Agrokor.

“Zbog svakog radnika i njegove obitelji, zbog svih hrvatskih proizvođača i svakog hrvatskog proizvoda, zbog ovih divnih žena koje su dio moje svakodnevnice, zbog svih za čije se radno mjesto moramo boriti …kupujem i dalje ću kupovati u Konzumu”, poručila je Balaban.


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Nikola Vlašić: Molimo svi skupa. Bog nam je jako bitan u životu

Hrvatska  nogometna reprezentacija pobijedila je Ganu 2:1 u utakmici trećeg kola skupine L Svjetskog prvenstva. Izabranici…

3 sata prije

Dalić: Ovo je prava Hrvatska. Malo sam bucao prve dvije utakmice

Hrvatska  nogometna reprezentacija pobijedila je Ganu 2:1 u utakmici trećeg kola skupine L Svjetskog prvenstva. Izabranici…

4 sata prije

Hrvatska u ludoj utakmici pobijedila Ganu 2:1 i prošla u drugi krug SP-a

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Ganu u Philadelphiji s 2-1 (1-0) u posljednjem, trećem kolu…

4 sata prije