Kategorije Novac

Jedan trgovački lanac blagajnicama plaća 1200 eura božićnice

Širi dalje

Kao i svake godine jedna tvrtka će iznosom prigodne nagrade uoči Božića posebno razveseliti sve svoje zaposlenike.



Riječ je o najvećem lancu drogerija dm-drogerie markt. Oni će svim radnicima opet isplatiti stimulaciju u visini njihove prosječne plaće.

To znači da će zaposlenici dm-a ove godine dobiti u prosjeku oko 1800 eura neto božićnice. Lani je taj iznos bio oko 1670 eura. Blagajnice  u dm-u koje prosječno zarađuju oko 1200 eura neto mjesečno dobit će taj iznos na račune, piše danica.hr

.

Osim toga, govori zaposlenica dm-a, ovih dana čeka ih i dar za djecu u iznosu od 140 eura.

“Moja kolegica je ove godine dobila i 1400 eura dara za bebu koju je rodila. Inače, dvaput godišnje dobijemo stimulaciju u visini naše plaće, što je stvarno velika stvar za nas”, kaže nam blagajnica dm-a.

Trgovački lanac u Hrvatskoj ima ukupno 178 prodavaonica u 66 gradova te blizu 2200 zaposlenika. Za božićnice će, dakle, dm u prosincu izdvojiti ukupno oko četiri milijuna eura u neto iznosu. S porezima i doprinosima iznos će biti blizu sedam milijuna eura.

D.M: /Foto: canva ilustracija


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od
Tagovi božićnica

Najnovije

Očekuje se najčudnija utakmica SP-a, obje reperezentacije žele izgubiti

Uoči posljednjeg kola skupine J na Svjetskom prvenstvu, nogomet se ponovno našao u apsurdnoj situaciji…

7 sati prije

Petek: “Bliski suradnik Tomaševića uhvaćen u prevari, ovo je ozbiljna afera”

Bivši zastupnik u Gradskoj skupštini i nekadašnji partner aktualne zagrebačke vlasti Renato Petek ponovno je…

8 sati prije

Šef u Holdingu dao otkaz nakon što je otkriveno da je ‘peglao‘ službenu karticu

Voditelj podružnice Zagrebački digitalni grad, Filip Jurišić dao je otkaz nakon što je kontrolom utvrđena…

8 sati prije