Kategorije Premium sadržaj

Božinović: Ne smeta mi što će optužena za kriminal raditi u MUP-u

Širi dalje

Mninistar policije Davor Božinović komentirao je prebacivanje Sandre Zeljko, uz Sauchu glavne akterice afere Dnevnice, u MUP.



Zeljko je uhljebljena u Ured za razminiranje u ožujku 2017.  No taj će ured od početka sljedeće godine potpasti pod Ministarstvo unutarnjih poslova pa će Sandri Zeljko šef biti Davor Božinović.

U Uredu za razminiranje Zeljko se još niti jednom nije pojavila na poslu. Na bolovanju je.

“Mi po zakonu preuzimamo sve djelatnike agencije koja će pripasti MUP-u, tu su i službenici koji su zaposleni u Uredu za razminiranje, tako i Zeljko. Nemam tu što komentirati, radi se o zakonu koji se automatski primjenjuje”, rekao je ministar.

Na pitanje smeta li mu to jer je Zeljko, kako sumnja Državno odvjetništvo, krivotvorila i njegov putni nalog dok je bila tajnica vlade, on kaže kako njemu nema što smetati.

“Ja ne razmišljam na taj način. Meni ništa ne smeta. Tražit ćemo da nadležna komisija procijeni njenu radnu sposobnost, kao i svakog tko je na dugotrajnom bolovanju, a zaposlen je u MUP-u”, dodao je Božinović.

MP/Foto: pxll


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Dalić nakon pobjede protiv Paname: Ovo nam je trebalo da se dignemo

Hrvatsla nogometna reprezentacija pobijedila je Panamu s 1:0 u utakmici drugog kola skupine L Svjetskog…

5 sati prije

Luka Modrić nakon Paname: Igrali smo u grču i to se osjetilo

Hrvatska nogometna reprezentacija je u ključnoj utakmici drugog kola Svjetskog prvenstva teškom mukom pobijedila Panamu…

5 sati prije

Vatreni slavili u velikoj drami! Budimir zabio za pobjedu

Hrvatska nogometna reprezentacija u susretu je 2. kola skupine L na Svjetskom prvenstvu u Torontu…

6 sati prije