Kategorije Premium sadržaj

Matula prijavio da mu stan u Zagrebu od 68 kvadrata vrijedi samo 195 eura

Širi dalje

Jučer je istekao rok do kojeg su saborski zastupnici morali predati imovinske kartice, a danas rok za to istječe i ministrima. Svi su oni na raspolaganju imali 30 dana od dana stupanja na dužnost za ispunjavanje imovinskih kartica.



Na web stranici Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa još nisu objavljen kartice brojnih zastupnika, a predsjednica Nataša Novaković, kaže da to znači da je nisu predali u roku, samo nije unesena i dostupna online.

“Jedna  djelatnica u samoizolaciji pa na unosu trenutačno radi samo jedna osoba”,  kaže Novaković

Vilim Matula iz platforme Možemo! glumac je u kazalištu Kerempuh gdje mu je plaća 13.000 kuna neto. U Saboru će dobivati razliku od 2163 kune.

– Ostat ću na plaći u kazalištu, nisam zamrznuo status. Mislim i dalje glumiti jer se predstave igraju navečer. Mogu obavljati oba posla – kaže za Večernji list.

Matula je s trećim osobama suvlasnik pola milijuna kuna vrijednog stana u Zagrebu koji je naslijedio, kao i oranicu i vinograd u Glavnici, a sa suprugom je suvlasnik kuće u Moravicama vrijedne 200.000 kuna, kupljene na kredit.

Supruga je vlasnica dviju nekretnina u Zagrebu – stana vrijednog 480.000 kuna koji je naslijedila. Uu imovinskoj kartici naveden je i stan od 68,07 kvadrata,  približna tržišna vrijednost u trenutku podnošenja izvješća je 1465 kuna (195 eura)

Prijavio je 5000 eura štednje i suprugin automobil Mitsubishi vrijedan 160.000 kuna, kupljen na kredit.

R.I. /Foto:pxll

 


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Šef SKD Split: Nismo željeli vrijeđati uspomenu na Vukovar. Slučajno je ispalo

Nakon što je sinoć 50-ak muškaraca prekinulo program Dana srpske kulture, danas se oglasio i…

2 sata prije

Torcida odgovorila: Ne učite nas što je srpska kultura. Novinari Crvi

Država koju vlastiti narod ne voli, čiji građani prosvjeduju gotovo godinu dana na ulicama ide…

3 sata prije

Thompson odgovorio Tomaševiću oko ‘Bojne Čavoglave’

Menadžerski tim Marka Perkovića Thompsona odgovorio je na izjave gradonačelnika Zagreba Tomislava Tomaševića. (više…)

4 sata prije