Kategorije Premium sadržaj

Vatromet u Zagrebu trebate vidjeti, a Novu je na Trgu dočekao i neočekivani moćnik

Širi dalje

Doček Nove godine tradicionalno se slavi uz vatromet, a uz onaj organizirani za iličkom neboderu, brojni građani u su u kvartovima diljem Zagreba pobrinuli za pirotehniku.


Na glavnome zagrebačkom trgu veselo se, uz pjesmu, ples i vatromet, ušlo u Novu 2019. godinu, a čestitku Zagrepčanima i njihovim gostima tradicionalno je uputio gradonačelnik Milan Bandić. Na Trgu bana Josipa Jelačića priređen je spektakularni doček Nove godine, uz nastup DJ Akademije i “Četiri tenora” koje je pratio Revijski orkestar.

Nakon seta elektronske glazbe na pozornicu na glavnome zagrebačkom trgu u 22,30 sati stigla su “Četiri tenora” – Đani Stipaničev, Marko Pecotić, Vladimir Garić i Filip Hozjak, koji su uz pratnju Revijskog orkestra i pod ravnanjem Dinka Apellta izveli agramerske pjesme.
Kad je sat otkucao ponoć, u cijelom gradu počeo je festival vatrometa, a posebno su impresivne fotografije sa Sljemena.

Nove 2019. godine na Trgu bana Jelačića u Zagrebu  dočekao je i Nadan Vidošević/ Foto Hina

Na pozornicu je zatim došao gradonačelnik Bandić, koji je, uz već tradicionalni vatromet, u društvu sa sugrađanima odbrojavao posljednje minute stare godine te svima čestitao novu 2019., a nakon toga uslijedio je koncert Hladnog piva, koji 30. obljetnicu proslavlja i tim koncertom.

 

M. Matičić/Foto:pxll

 


Širi dalje
Komentiraj

Najnovije

Nikola Vlašić: Molimo svi skupa. Bog nam je jako bitan u životu

Hrvatska  nogometna reprezentacija pobijedila je Ganu 2:1 u utakmici trećeg kola skupine L Svjetskog prvenstva. Izabranici…

6 sati prije

Dalić: Ovo je prava Hrvatska. Malo sam bucao prve dvije utakmice

Hrvatska  nogometna reprezentacija pobijedila je Ganu 2:1 u utakmici trećeg kola skupine L Svjetskog prvenstva. Izabranici…

7 sati prije

Hrvatska u ludoj utakmici pobijedila Ganu 2:1 i prošla u drugi krug SP-a

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Ganu u Philadelphiji s 2-1 (1-0) u posljednjem, trećem kolu…

7 sati prije