Kategorije Sport

Grobari u Beogradu Vidi skandirali “ustašo”, on im čestitao

Širi dalje

Domagoj Vida je nakon prve utakmice play-offa Europa Lige između Partizana i Bešiktaša (1:1) bio je u središtu pažnje.



Hrvatskog reprezentativca Grobari su vrijeđali od prve minute, a svaki njegov kontakt s loptom bio je popraćen zvižducima s tribina beogradskog stadiona.

Bez obzira na ovo, Vida je i nakon meča reagirao gospodski. Srpskim novinarima nahvalio je Partizan, ali i atmosferu na stadionu, dok je navijačima koji su ga vrijeđali čestitao.

“Prije deset mjeseci igrao sam ovdje također u Europa Ligi, ali s kijevskim Dinamom. Partizan je bolji sada nego prošli put kada se igralo pred praznim tribinama. Lijepo igra, ima dobrog napadača i sada je bilo teško, ali mislim da ćemo ipak proći dalje.”

Na pitanje kako mu je bilo slušati uvrede s tribina, Vida je odgovorio:

“Imam dovoljno godina i iskustva da me to ne dira. Bila je to lijepa atmosfera, čestitam navijačima i Partizanu i vidimo se za tjedan dana.”

G. Matković/Foto:telesport


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od
Tagovi domagoj vida

Najnovije

Veliko priznanje za Osijek: Ivan Radić proglašen “Europskim najgradonačelnikom”

Osječki gradonačelnik Ivan Radić primio je prestižnu titulu „Europski najgradonačelnik“, priznanje koje Direkcija za izbor…

7 sati prije

Anketa za lipanj: HDZ i SDP u blagom padu, DP stabilan, dobar posao Mosta

Redovito mjesečno istraživanje Crobarometar, koje ekskluzivno objavljuje Dnevnik Nove TV, a provodi agencija Ipsos, prezentirala…

9 sati prije

“Ti to meni prijetiš?” Izetbegović i Dodik se vrijeđali preko telefona, objavljena snimka

Bakir Izetbegović i Milorad Dodik, čelnici dviju najvećih stranaka u BiH koje okupljaju Bošnjake i…

12 sati prije