Kategorije Vijesti

MOMAČKO PISMO IZ BEOGRADA: “Ljube, danas ću se potući s njih 600, dobit ću malo batina…”

Širi dalje

Beogradski mediji pišu da je u hotelskoj sobi pronađeno pismo Ivana Ronalda Miškovića, (18) najmlađeg hrvatskog državljanina koji je sudjelovao u krvavoj tučnjavi navijačkih frakcija Partizana na utakmici s Crvenom zvezdom.



Istraga  bi trbala utvrditi zašto nije uspio poslati pismo koje je ostalo pokraj kreveta, prenosi Blic, a srbijanska policija i tužiteljstvo, koji su analizirali pismo, smatraju da ga je napisao iz straha za vlastiti život.

U momačkom pismu  iz Beograda djevojci u Split, Mišković piše:

“Imam opasan, baš opasan dan zato ti i pišem jer tko zna kako će biti. Dobit ću možda malo batina, ali ću ih dati više, puno više. Organiziralo se nas 150 i tući ću se s njih 600. Malo se brinem, ali ne odustajem”.

Policija i tužilaštvo koji su analizirali pismo smatraju da se može zaključiti da je Ivan pismo napisao i iz straha za svoj život, jer je znao gdje ide i s kojim namjerama, a djevojci se u pismu obraćao sa “Ljube”.

Moramo primjetiti da je malo neobično da u vrijeme Interneta 18-godišnjak koristi način komunikacije star pola stoljeća što izaziva sumnju da je pismo izmišljeno.

Razlozi masovne tučnjave još uvijek nisu sasvim poznati, a šestorica Hrvata koja su sudjelovala u svemu moraju se pripremiti na višemjesečni, a možda i višegodišnji boravak u srpskim zatvorima.

Snimke iz utrobe Partizanova stadiona u Beogradu, na kojima se nalaze huligani iz Hrvatske, zaista su šokantne. Izranjavani, spaljeni, krvavi, pretučeni, neki od njih skinuti do gole kože, jedva su stajali na nogama.

M.M. /Foto:FaH


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Ministrica Obuljen Kornžinek o slučaju Cetinski: “Odlučio je po savjesti”

Nakon što je pjevač Tony Cetinski otkazao koncert u dvorani SPENS u Novom Sadu, ministrica…

40 minuta prije

Tko je žena koja vodi Action? Počela je kao blagajnica, preživjela je tri oružane pljačke

Nizozemski lanac Action, poznat i kao "ubojica cijena", otvorio je prvu trgovinu u Hrvatskoj. Biznis…

1 sat prije

Čudesna priča Bodo Glimta, nakon Intera pao je još jedan velikan

Čudesna priča norveškog Bodo Glimta se nastavila i u prvom susretu osmine finala. Na svom…

2 sata prije