Kategorije Sport

Tomašević o izgradnji novog stadiona u Zagrebu

Širi dalje

Zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević nije htio podrobnije komentirati događaje na nedavnoj sjednici Skupštine GNK Dinamo, no naglasio je da je za izgradnju novog stadiona u Maksimiru ključna transparentnost jer je to pitanje veće od Dinama.



Tomašević u izjavi novinarima prilikom posjeta zagrebačkom Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar nije htio više govoriti o situaciji u Dinamu nakon smjene člana uprave Krešimira Antolića jer hrvatska nogometna reprezentacija treba odigrati još utakmicu za broncu na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

“Sve u svoje vrijeme”, rekao je dodavši kako je priča o novom stadionu u Maksimiru veća od Dinama.

“U to su uključeni vlada, Grad Zagreb, UEFA i Hrvatski nogometni savez, tako da ćemo zajedno o tome razgovarati”, ističe Tomašević.

Poručio je kako je kod izgradnje novog stadiona ključna transparentnost.

Novi stadion u Maksimiru ne bi trebao biti samo Dinamov stadion nego i stadion hrvatske reprezentacije, gdje će moći igrati svaki put kada utakmica bude u Zagrebu, naglasio je.

“Stvari će pomaknuti vlada, UEFA i Hrvatski nogometni savez”, kazao je Tomašević izrazivši uvjerenje da će to ići u dobrom smjeru.

Hina/Foto: pxll


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Dalić nakon pobjede protiv Paname: Ovo nam je trebalo da se dignemo

Hrvatsla nogometna reprezentacija pobijedila je Panamu s 1:0 u utakmici drugog kola skupine L Svjetskog…

5 sati prije

Luka Modrić nakon Paname: Igrali smo u grču i to se osjetilo

Hrvatska nogometna reprezentacija je u ključnoj utakmici drugog kola Svjetskog prvenstva teškom mukom pobijedila Panamu…

6 sati prije

Vatreni slavili u velikoj drami! Budimir zabio za pobjedu

Hrvatska nogometna reprezentacija u susretu je 2. kola skupine L na Svjetskom prvenstvu u Torontu…

6 sati prije