Kategorije Vijesti

Plenković objavio datum kada će radnici u državnoj službi dobiti božićnicu

Širi dalje

Naša je Vlada božićnice podigla s 1250 na 1500 kuna, pohvalio se Plenković na sjednici Vlade.



Predsjednik Vlade Andrej Plenković objavio je na sjednici Vlade da će državnim i javnim službama božićnica biti isplaćena 18. prosinca.

“Podsjećam, naša je Vlada božićnice podigla s 1250 na 1500 kuna”, pohvalio se Plenković na sjednici Vlade.

“Sredstva su osigurana tako da naši sugrađani mogu na njih računati”, zaključio je Plenković.

I sindikat Preporod  na svojem Facebook profilu je objavio kako će Vlada svim radnicima u javnim službama isplatiti cjelokupnu božićnicu u iznosu od 1500 kuna.

U isito vrijeme za 10 posto povećane su plaće radnika koji pružaju zdravstvenu skrb oboljelima od koronavirusa:

“S obzirom na iznimne uvjete rada kojima su izloženi, određena je nagrada uz plaću u visini od 10% od osnovnih plaćenih radnika koji pružaju zdravstvenu skrb oboljelima od # COVID19 , kao i zaposleni u sustavu socijalne skrbi, pripadnicima MORH te službenicima kaznenih tijela.

M.M. /Foto: gov.hr


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Rinčić uzvratila SDP-u: “Podlo, bezobrazno i licemjerno”

Gradonačelnica Rijeke Iva Rinčić oštro je odgovorila riječkom SDP-u nakon njihove prozivke oko poskupljenja vodnih…

10 minuta prije

Anušić u Dubrovniku: Ukrajina je obrambeni štit Europe

Potpredsjednik Vlade i ministar obrane Ivan Anušić sudjelovao je danas u sklopu Dubrovnik Foruma na…

13 minuta prije

Novinar Slobodne navijao protiv Hrvatske: ‘Želio sam da ispadnu sa SP-a’

Dok se Hrvatska priprema za nastavak natjecanja, većina javnosti očekuje euforiju, ali dio – očito…

2 sata prije