Kategorije Novac

Umjesto lake zarade, lakoma Osječanka ostala bez 46.500 eura

Širi dalje

Osječko- baranjska policija traga za prevarantom koji je 69-godišnjakinju, obećavajući joj zaradu na trgovanju kritpovalutama, oštetio za više od 46 tisuća eura, izvijestila je u subotu policija.



Prevaranat u petak je telefonom kontaktirao 69-godišnjakinju i obavijestio da je zaradila u trgovanju s kriptovalutama.

Kada je, zbog isplate zarade, 69-godišnjakinja nepoznatoj osobi proslijedila svoje podatke i podatke s bankovne kartice, s računa joj je u nekoliko transakcija ukupno skinuto više od 46.500 eura.

Policija traga za nepoznatim počiniteljem te poziva građane da podatke sa svoje bankovne kartice ne upisuju na sumnjivim stranicama ili aplikacijama.

Hina/Foto: Ilutsracija pixaby


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Gordan Malić: Bačkizagre stuhpa šeja! Ja mu ne dajem niti 6 posto

Ne djeluje trijezno ni kad je najbolje pripremljen. Funkcionerski podbradak mu se uvukao pod kragnu,…

1 sat prije

U Srbiji svađa zbog pitanja na hrvatskoj Potjeri: ‘Nitko nas nije tako ponizio’

Portal Nova.rs objavio je da se društvenim mrežama proširio isječak iz hrvatskog kviza Potjera. U…

2 sata prije

Novi ministar Alen Ružić u studentsko doba je imao 186 kilograma

Ravnatelj KBC-a Rijeka Alen Ružić novi je ministar rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike.…

4 sata prije