Kolinda je opet blistala u pobjedi Hrvatske

•
  •
  •
  •

Bivša predsjednica Kolinda Grabar Kitaroović nalazi se u Kataru gdje je pratila pet utakmica Vatrenih, a osvojeno treće mjesto burno je proslavila

Hrvatska tska nogometna reprezentacija osvojila je treće mjesto na Svjetskom prvenstvu nakon što je u Dohi porazila Maroko s 2-1 (2-1).Za Hrvatsku su zabijali Joško Gvardiol (7) i Mislav Oršić (42), a za Maroko Achraf Dari (9).

Hrvatska je povela udarcem glavom Joška Gvardiola nakon uigrane akcije i dodavanja također glavom Ivana Perišića u 7. minuti. Marokanci su izjednačili samo dvije minute kasnije, kada je nakon slobodnog udarca potpuno sam ostao stoper Achraf Dari (9), koji je glavom poslao loptu u mrežu.

U 42. minuti Vatreni su poveli nakon dodavanja Marka Livaje i preciznog lob-udarca s vrha kaznenog prostora Mislava Oršića.Krasan  gol Hrvatske.

Bilo je još mnogo uzbuđenja do kraja utakmice, bio je čisti penal za Hrvatsku, mnogo šansi na obje strane, više za Hrvatsku nego Maroko, na kraju  zaslužena pobjeda Vatrenih i brončana medalja

Nakon utakmice bivša predsjednica Kolinda Grabar Kitarović na Intagramu je citirala popularnu pjesmu: