Prijetnje komentatoru utakmice Osijek – Dinamo: ‘Smeće purgersko, kad te ispucamo’

•

U derbiju sedmog kola Supersport HNL-a Dinamo je na Opus Areni pred rekordnih 12.222 gledatelja pobijedio Osijek sa 3-2 premda je do 70. minute gubio sa 0-2.

Premda je veći dio utakmice bio u velikom minusi bez igre i prilika, Dinamo je u Osijeku nevjerojatnom završnicom okrenuo rezultat ostvarivši 3-2 pobjedu, a junak susreta bio je Bruno Petković postigavši dva gola iz kaznenih udaraca, pri čemu drugi u devetoj minuti nadoknade.

Osijek je poveo 2-0 golovima Ramona Miereza (7) i Domagoja Bukvića (46), no “Modri” su uspjeli okrenuti rezultat, a strijelci su bili Mahir Emreli (70) i Bruno Petković (87-11m, 90+9-11m).

Penali koje je sudac Mario Zebec, na intervenciju VAR-a, dosudio za goste razbjesnili su navijače Osijeka, ali i Hajduka.

Navijači Bilih tvrde da je Dinamo po tko zna koji put slavio zahvaljujući sudačkom pogurancu, a ogorčeni su i na Matea Pukšara, komentatora Max Sporta.

Putem poruka na Instagramu poslali su mu niz gnjusnih uvreda i teških prijetnji. Pukšar je objavio dio njih: