Kategorije Premium sadržaj

Škoro o plagijatu izbornog slogana: Ništa nisam ukrao od Srba

Širi dalje

Kandidat Domovinskog pokreta za gradonačelnika Zagreba Miroslav Škoro za N1 je komentirao kampanju za predstojeće lokalne izbore, koji će se održati u svibnju ove godine.



Gomila je spinova i glume u ovoj kampanji, rekao je Škoro.

Odgovarajući na optužbe iz HDZ-a o kućicama na Adventu u Zagrebu, Škoro je rekao da su oni imali svoju priliku u protekle četiri godine.

– Tu su pokazali stil i način vladanja, pokazali su koliko žele i što mogu napraviti, rekao je Škoro.

Na upit ima li on plagiranih dijelova u svom programu, Škoro je rekao da nema, ali da su ga optužili da je ukrao slogan.

– Ne vide da su svi slogani na neki način korišteni. Mi smatramo da je ‘Grad za sve nas’ dobra poruka, kaže Škoro.

– Nisam ukrao nikome ništa, čak sam i svoj doktorat provukao kroz nekoliko programa. Ja znam citirati, bavim se autorskim pravom i odgovorno tvrdim da je to jedna talentirana glupost za obmanu javnosti, rekao je Škoro.

R.I. /Foto:screenshot

 


Širi dalje
Komentiraj
Podjeli
Objavljeno od

Najnovije

Očekuje se najčudnija utakmica SP-a, obje reperezentacije žele izgubiti

Uoči posljednjeg kola skupine J na Svjetskom prvenstvu, nogomet se ponovno našao u apsurdnoj situaciji…

6 sati prije

Petek: “Bliski suradnik Tomaševića uhvaćen u prevari, ovo je ozbiljna afera”

Bivši zastupnik u Gradskoj skupštini i nekadašnji partner aktualne zagrebačke vlasti Renato Petek ponovno je…

7 sati prije

Šef u Holdingu dao otkaz nakon što je otkriveno da je ‘peglao‘ službenu karticu

Voditelj podružnice Zagrebački digitalni grad, Filip Jurišić dao je otkaz nakon što je kontrolom utvrđena…

7 sati prije