Ante Rebić napao Dalića: “Mi smo sranje zadnje 2-3 godine!”

•
  •
  •
  •

Dva dan nakon što se Hrvatska porazom oprostila od EURA, oglasio se – Ante Rebić. Krilni napadač Vatrenih na Instagram Storyju imao je nekoliko objava, od kojih je najupečatljivija ona vezana uz Dalića.

Hrvatski napadač koji je odigrao prvenstvo za zaborav na kraju će, nažalost, ostati upamćen po zadnjoj utakmici sa Španjolskom i potezu koji je izazvao puno kritika i podsmijeha, ne samo u Hrvatskoj.

Rebić je osam minuta prije kraja prvog poluvremena utakmici osmine finala izašao iz igre kako bi promijenio kopačke, a baš se pogodilo da je Španjolska u tim trenucima zabila za izjednačenje (1:1).

Vatreni su na kraju u ludoj utakmici izgubili s 5:3 u produžecima i oprostili se od EURA, a Rebić bio jedna od glavnih meta kritičara i predmet ismijavanja na društvenim mrežama.

Danas je odlučio žestoko odgovoriti, a čini se da je u svom obračunu prozvao i Zlatka Dalića, izbornika čiji je bio miljenik i koji ga je godinama koristio u reprezentaciji unatoč kritikama jednom dijela javnosti.

Uz to je na ružan način prozvao i sukomentatore HTV-ove emisije o EURU Roberta Prosinečkog, Antona Samovojsku i Gorana Vlaovića.

Evo što je napisao…

“Nakon svega nije ni bitno tko je ‘krivac’, činjenica je da smo zadnje 2-3 godine sranje (emoji)… Osobno mi je žao što nismo imali nekoga da iskoristi ovu talentiranu generaciju + dva genijalca (L i M), da napravimo nešto (puno) više na ovom prvenstvu.

A stručLJAci s TV-a; ostavite gemišt prije emisije i navijajte za Hrvatsku (emoji)! ‘Zajedno smo jači’ #robigoraneiostalasamovojsko. Još jednom, hvala svim navijačima koji su došli u Kopenhagen. Iznad svih – Hrvatska”, napisao je Rebić uz snimku svog izlaska iz igre za vrijeme prekida (gol-aut), čime je vjerojatno želio objasniti da nije napustio teren za vrijeme igre.

Naposljetku je Rebić izbrisao svoje objave, ali to je učinio prekasno da bi prošlo neopaženo u nogometnoj javnosti.