Modrić oduševio svijet: “Kralj terena pokazao je magiju…”

10 lipnja, 2025 maxportal
Širi dalje
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Luka Modrić golom je i asistencijom okrunio predivnu večer Vatrenih na Opus Areni – prvo je pogodio za obnovu vodstva iz jedanaesterca, da bi predivnom asistencijom za Kramarića u 75. minuti zaključio utakmicu.



Veleban nastup kapetana hrvatske nogometne reprezentacije protiv Čeha nije oduševio samo oko hrvatskih navijača, već je izazvao i divljenje španjolskih medija.

“Modrić i njegov beskrajni izvor kvalitete: zabija i vodi hrvatsku reprezentaciju prije putovanja u Milano”, naslov je članka na Marci, u kojem su Zadranina obasipali hvalospjevima.

“Pred njim je još dug put. Jedan od najboljih veznjaka generacije primjer je na terenu i izvan njega.

Neumoran je, a kvaliteta mu nema rok trajanja”, nastavlja Marca, a cijeli je susret dobio etiketu “Modrićev šou”.

Kapetan Vatrenih oduševio svijet: ‘Modrićev šou!; ‘To mu je bila posljednja utakmica prije nego što otputuje...‘

Nadalje, osim što je odlično izveo penal, Modrić je asistencijom podsjetio koliku kvalitetu će u Realu izgubiti njegovim odlaskom.

“Kao da nije bio zadovoljan briljantnom utakmicom koju je odigrao, Modrić je iz džepa izvukao još jednog asa. Lopta u prostor za Kramarića koji je postigao posljednji gol na utakmici bila je asistencija koju samo on može vidjeti. Napustio je teren u 80. minuti uz veliki pljesak”, piše Marca, a tekst zaključuje zanimljivim riječima.

“To mu je bila posljednja utakmica prije nego što sutra otputuje u Milano i potpiše ugovor s Rossonerima”, dodaje Marca, očito već imavši na umu da je između Modrića i Milana sve dogovoreno…

Nije ni AS birao riječi, te je nastup maestra opisao ovako: “Modrić ne stari. Kralj terena u sebi ima još nekoliko plesova”. Asistenciju su pak prozvali “magijom”.

M. M./foto: dnevnik.hr

 


Širi dalje
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


-->