Šokantne scene iz Valencije: Napadač Hajduka krvlju je platio gol

•
  •
  •
  •

Igrala se 82. minuta, na semaforu je bilo 4:1 za domaćina, kada je Mandi nehotice u skoku laktom udario Nikolu Kalinća u lice u domaćem kaznenom prostoru.

Strašno je to izgledalo, dobio je Kalinić udarac laktom u lice te pao na travnjak i nekoliko minuta ležao potpuno obliven krvlju. Sudac je potom Mandiju pokazao žuti karton, ali i presudio da je to bio jedanaesterac.

Marco Fossati, koji je nekoliko minuta prije ušao u igru izveo je najstrožu kaznu i smanjio na konačnih 4:2, standarni izvođač Livaja je u tom trenutku već bio na klupi, zamijenjen je u 79. minuti.

Nije bilo šanse da Kalinić u takvom stanju nastavi igru, Dambrauskas je odmah reagirao i ubacio Atanasova. Nadamo se samo da će s Hajdukovim napadačem biti sve u redu, uzvrat je na rasporedu za tjedan dana.

Dambrauskas  o ozljedi Kalinića

– Ima veliku posjekotinu na obrazu, ali nadam se da to nije u biti ništa strašno i da će se brzo vratiti. On je za nas važan igrač koji se vratio nakon mjesec dana pauze.

Uzvrat se igra za tjedan dana na Poljudu. Goste očekuje pun stadion u Splitu, a Hajduk će za vikend igrati utakmicu SuperSport HNL-a protiv Lokomotive kod kuće. Villarreal očekuje težak posao jer gostuje kod Atletico Madrida.

R.I. /Foto:Cropix